Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5014
Podsumowanie Walnego Zgromadzenia Ogólnopolskiej Izby Przetwórców i Eksporterów Runa Leśnego 2018 | Izba Przetwórców i Exporterów Runa Leśnego

Tegoroczne Walne Zgromadzenie Ogólnopolskiej Izby Przetwórców i Eksporterów Runa Leśnego odbyło się 07.06.2018 w Białymstoku. Podczas spotkania obecnych było łącznie 18 osób reprezentujących 12 firm.

Podczas spotkania podsumowano działanie Izby w 2017/2018 oraz wskazano główne kierunki działań na 2018/2019. Wśród celów na najbliższy rok możemy wskazać powiększenie Izby o nowych członków dzięki czemu jeszcze bardziej oddawałaby branżowy charakter organizacji oraz pozyskanie funduszu dzięki którym zostałyby sfinansowane działania mające na celu promocje grzybów i owoców leśnych wśród krajowych konsumentów.